Rozpoczęcie pracy z Craftsman 107 277700

Craftsman 107 277700 to przemysłowy szlifierz kątowy firmy Craftsman, który jest wyposażony w silnik o mocy 4,5 A. Urządzenie to oferuje szeroki zakres regulacji, w tym zmianę kąta szlifowania, regulację prędkości obrotowej i zmienną szczelinę szlifierską. Przed rozpoczęciem pracy z Craftsman 107 277700 należy dokładnie przeczytać instrukcję użytkowania, aby upewnić się, że wszystko jest poprawnie ustawione i że urządzenie jest bezpieczne do użytkowania. Należy zapoznać się z wymaganiami dotyczącymi bezpieczeństwa, w tym zakładaniem okularów ochronnych i używaniem rękawic. Następnie należy sprawdzić, czy urządzenie sprawnie działa i czy wszystkie elementy są prawidłowo zamontowane. Po tym należy sprawdzić, czy istnieją jakiekolwiek przeszkody w miejscu pracy i czy wszystkie materiały są odpowiednio zabezpieczone. Po tym można rozpocząć pracę z Craftsman 107 277700 zgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi.

Ostatnia aktualizacja: Rozpoczęcie pracy z Craftsman 107 277700

Wprowadzenie — zachęty - Partner Center | Microsoft LearnPrzejdź do głównej zawartości

Ta przeglądarka nie jest już obsługiwana.

Przejdź na przeglądarkę Microsoft Edge, aby korzystać z najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i pomocy technicznej.

  • Artykuł
  • Czas czytania: 2 min

Odpowiednie role: administrator zachęt | Zachęty użytkownika

Ten artykuł zawiera krótkie wprowadzenie do programów zachęt firmy Microsoft i zawiera opis niektórych zasobów zachęt, które pomogą Ci rozpocząć pracę.

Informacje o programie Zachęty

Jako partner w Microsoft Cloud Partner Program masz dostęp do różnych programów zachęt, które mogą nagradzać Cię za dostarczanie usług klientom. Te programy mogą również pomóc w rozwinięciu firmy.

Jeśli jesteś nowym użytkownikem zachęt i chcesz dowiedzieć się więcej o dostępnych programach zachęt, zaloguj się do inwestycji i zachęt firmy Microsoft.

Zasoby zachęt ułatwiające rozpoczęcie pracy

Zanim będzie można zapłacić za pracę w programie zachęt, musisz podać szczegółowe informacje o programie, uprawnieniach do zarobków, profilach bankowych i podatkowych i nie tylko. Poniższe zasoby mogą pomóc.

W tym celuPrzeczytaj to
Dowiedz się więcej o rejestracji w programie zachęt. Rejestrowanie w programie zachętDowiedz się, czy twoje zachęty spełniają wymagania kwalifikacyjne dla programu zachęt (dotyczy tylko niektórych programów). com/pl-pl/partner-center/incentives-determined-your-program-eligibility" data-linktype="relative-path">Ustalanie uprawnień do programuZnajdź i podaj dane wymagane przez firmę Microsoft, zanim będzie można otrzymywać wypłaty zachęt. com/pl-pl/partner-center/incentives-create-and-manage-your-payout-and-tax-profiles" data-linktype="relative-path">Tworzenie profilów wypłat i podatków oraz zarządzanie nimi w Centrum partnerskimDowiedz się więcej o wszystkich dostępnych zakontraktowaniach zachęt handlowych firmy Microsoft i o stanie uprawnień dla każdego z nich. com/pl-pl/partner-center/mci-engagements" data-linktype="relative-path">Omówienie aktywności w ramach programu MCI i kwalifikowania się do nichUpewnij się, że podano wszystkie szczegóły, które należy kwalifikować się do otrzymania zarobków w ramach zachęt. com/pl-pl/partner-center/incentives-confirm-your-earnings-eligibility" data-linktype="relative-path">Potwierdzanie uprawnień do zarobkówSprawdź rejestrację, stan bankowy i podatkowy oraz uzyskaj dostęp do szczegółów zarobków i płatności przy użyciu obszaru roboczego ZachętyWyświetlanie szczegółów zachęty i programuZapoznaj się z przyczynami niekwalifikujących się do zachęt handlowych firmy Microsoft. com/pl-pl/partner-center/revenue-summary" data-linktype="relative-path">Podsumowanie przychodów w Centrum partnerskim

Następne kroki

  • Ustalanie uprawnień do programu
  • Omówienie aktywności w ramach programu MCI i kwalifikowania się do nich

Dodatkowe zasoby

Rozpoczęcie pracy z Craftsman 107 277700

Bezpośredni link do pobrania Rozpoczęcie pracy z Craftsman 107 277700

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Rozpoczęcie pracy z Craftsman 107 277700